Gymsters Programı Bahçeşehir 23 ay - 2.5 yaş

Gymsters Programı Bahçeşehir

“Gymsters: Dikkatle Büyüyoruz, Hedefe Doğru Adımlarımızı Atıyoruz”

Gymsters Programı Bahçeşehir 23 ay - 2.5 yaş

Gelişim Hedefleri:

R

Koordinasyon & Koşu

;

Disiplin & Talimatı Takip Etme

;

Dil & İletişim

;

Sosyal & Güven

Gymsters Programı Bahçeşehir 23 ay - 2.5 yaş

Gymsters Programı Bahçeşehir, 23 ay ile 2.5 yaş arası çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir dizi dersleri içermektedir. Bu dönemde çocuğun dikkat yelpazesi genişler ve çevrelerinde olup bitenlere daha uzun süreler odaklanabilme yeteneği gelişir. Gymsters, çocukların bütüncül, bilinçli ve amaca yönelik hareketler üzerinde çalıştığı en küçük yaş grubudur.

Derslerde, denge hareketleri, taklalar ve asılmalar gibi yapılandırılmış hareketler öğretilir. Bu hareketler, çocukların motor becerilerini geliştirmelerine, denge yeteneklerini güçlendirmelerine ve beden farkındalıklarını artırmalarına yardımcı olur.

My Gym Bahçeşehir’de Gymsters Programı her hafta derslerde içerikler ve ekipman düzenlemeleri değişir, böylece çocuklar sürekli yeni şeyler öğrenir ve keşfederler. (Jimnastik) Cimnastik​ temelli etkinlikler sayesinde çocuklar, fiziksel açıdan gelişirken, özgüvenlerini artırır ve bedenlerini kullanmayı öğrenirler.

Gymsters (Cimnastik) dersleri, çocukların duygusal ve sosyal gelişimlerine de katkıda bulunur. Derslerde birlikte çalışmak, takım ruhunu geliştirmeye yardımcı olur ve sosyal becerileri artırır.

Programın içeriği, çocukların yaşlarına ve yeteneklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Eğitmenler, çocukların ilgi ve dikkatlerini çekmek için eğlenceli ve etkileşimli bir yaklaşım kullanır.

Bahçeşehir My Gym Gymsters programı, çocukların Cimnastik (jimnastik) temelli aktivitelerle tanışmasını sağlar ve fiziksel, duygusal ve sosyal açıdan gelişmelerine destek olur. Bu yaş grubundaki çocuklar için eğlenceli ve öğretici dersler, onların ilgi ve yeteneklerini en iyi şekilde geliştirmelerine yardımcı olur.

Gymsters Tanıtım Dersi

My Gym tanıtım dersine davetlisiniz! Bu tanıtım dersi, çocuğunuzun My Gym’in eşsiz programını deneyimlemesine ve potansiyelini ortaya çıkarmasına olanak tanır. Uzman eğitmenler tarafından sunulan özel aktivitelerle çocuğunuzun motor becerileri gelişirken özgüveni de artar. Tanıtım dersinde, çocuğunuz keyifli zaman geçirirken diğer çocuklarla etkileşime geçer ve eğlenceli egzersizler yapar. Bu deneyimi yaşamak ve My Gym’in etkisini gözlemlemek için sınırlı sayıda yer bulunmaktadır. Hemen kaydolun ve My Gym deneyimini keşfedin!

Tanıtım Dersi

My Gym Tanıtım Dersi Formu

Bu alan zorunludur!